kdo jsme

Jsme asi nadšenci, kterým stále ještě nevadí chodit pozdě spát, protože to, co děláme, nás baví….

Jsme ryze česká „dílna“ s nápady, které umíme vymyslet, navrhnout a vyrobit je. V našem obchodě zde si je můžete prohlédnout a koupit. A nás bude těšit, pokud Vám udělají radost.

Ali Hrdinová

Přestože vystudovala Farmaceutickou fakultu UK, obor klinická farmacie, a pracovala nějakou dobu v oboru minimálně invazivní kardiologie, lákal ji vždy design (a taky cestování). Ať už to byla grafika, wildlife nebo produktové fotografie, návrhy a tvorba oděvů, bytový design. A tak se postupně ke svému velikému snu propracovává…

Jsem v etapě života, kdy si začínám konečně plnit svoje celoživotní sny. Cestovat a poznávat svět (doufám, že jsem v něm dokázala zanechat alespoň nějakou pozitivní stopu), věnuji se intenzivně výcviku a chovu Rhodéských Ridgebacků a hlavně fotím a filmuji, abych dokázala uchovat jedinečnost a krásu míst, které jsem měla možnost poznat, nezávisle na změnách v čase…

Život s Rhodéskými Ridgebacky nás posunul ve vnímání světa skrze bezpodmínečnou psí lásku a cestování nám dalo nadhled, svobodu a volnost.

Budu ráda, jestli Vás naše životní postoje dokáží malinko obohatit, nebo třeba i posunout i ve Vašem životě dál, vždyť život je naprosto unikátní a hlavně jen jeden.

Ali Hrdinová
Ali a Aimée a Tambika